آخرین مدل های طراحی ناخن

سلیمه موسوی
۸ مرداد ۱۳۹۵
138 views
صفر نظر
 • nail

  طراحی ناخن

  طراحی ناخن یا nail art به تعبیر خیلی ساده هنر آرایش ناخن است. طراحی ناخن که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای زیبا جلوه دادن دست ها استفاده می شود و بعضی وقت ها با طرح هایی عجیب و شاد برای نوجوانان نیز جذاب بوده است.

  این هنر را می توانید به راحتی یاد بگیرید و خودتان در خانه انجام دهید. هزاران طرح برای ناخن وجود دارد اما اولین قدم نظافت دست ها و ناخن ها است. با چند اقدام ساده می توانید به زیبا شدن دست های خود کمک کنید. با یک مانیکور ساده پوست مرده اطراف ناخن را تمیز کنید. دقت کنید برای این کار از ست مانیکور استفاده کنید. دقت اشته باشید بعد از اتمام طراحی لاک شفاف بزنید. با لاک شفاف ناخن ها زیباتر خواهد شد و طراحی نیز بهتر جلوه می کند. در اینجا چند مدل طرح ناخن برای شما آموزش می دهیم که می توانید به راحتی در خانه انجام دهید.

  چند نمونۀ ساده

  طراحی ناخن

  در این طرح ابتدا کل ناخن را لاک می زنیم و بعد با چسب به طوری که مشاهده می کنید رنگ های دیگر را می زنیم به طوری که قسمت هایی که نمی خواهیم تغییر رنگ دهد چسب استفاده میکنیم. با این روش مدل های زیادی می توان طراحی کرد.

  2

  در این طرح نیز از همان روش نوار چسب استفاده شده است و چسب به شکل دلخواه برش داده شده و روی ناخن قرار گرفته و بعد لاک دوم استفاده شده است.

  طراحی ناخن 4

  در این دو طرح نیز با استفاده از نوار چسب برش داده شده، طراحی انجام گرفته است.

  5

  این طرح با استفاده از لاک سفید به عنوان زمینه و طراحی با فرچۀ خیلی نازک به رنگ سیاه انجام شده.

  6

  اگر هنوز ابزار طراحی ناخن خریداری نکرده اید می توانید ابزاری به جای آن جایگزین کنید. مثلاً برای طراحی شکل بالا می توانید از قسمت گرد سنجاق ته گرد استفاده کنید و یا خطوط نازک را به کمک خلال دندان بکشید.

  طراحی ناخن

  طراحی ناخن

   

   

  برچسب ها : , ,
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر