سه ماسک خانگی برای پوست های شل و چروک

موسوی
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
63 views
صفر نظر
 • ماسک

  سه ماسک خانگی برای پوستهای شل و چروک:

  با گذر عمر و پا گذاشتن به سن پوست و ماهیچه های صورت تضعیف می شود و همچنین با تاثیر جاذبه به مرور شل و افتاده می شود. مطمئناً همۀ انسان ها می خواهد پوستی شاداب و سالم داشته باشند و زیبایی خود را از دست ندهند. ما در سایت lilpar  با شما عزیزان نکات مهمی دربارۀ زیبایی و حفظ زیبایی به اشتراک خواهیم گذاشت.

  ماسک هویج و پرتقال:

  ۱.هویج و پرتقال بدلیل دارا بودن آنتی اکسیدان، بتاکاروتن،ویتامین و مواد معدنی ،پوستتان را مرطوب میکند اگر این دو را باهم استفاده کنید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.
  ابتدا هویج را خرد کرده با آب پرتقال و یک قاشق سوپخوری عسل مخلوط کنید بطوریکه کاملا بصورت مایع دربیاید…و سپس با پنبه به صورت و بخصوص قسمتهای شل صورتتان بزنید، بعد از ۲۰ دقیقه با آب سرد بشوئید.

  ماسک گوجه فرنگی و لیمو ترش:

  ۲.همه ما میدانیم که پوست صورت با پوست بقیه نقاط بدن فرق دارد، حساس تر است و بیشتر در معرض عناصر و اشعات است پس نیاز بیشتری به رسیدگی و توجه دارد،یکی از ساده ترین راههای رسیدگی به پوست و زیبایی ، ماسک گوجه فرنگی و لیمو ترش است: ابتدا ۲ عدد گوجه فرنگی را پوست بکنید و با یک قاشق سوپخوری آب لیمو ترش در بلندر مخلوط کنید سپس ۲ قاشق شکر به آن اضافه کنید و هم بزنید، معجون را با پنبه ای به صورتتان بزنید ، دقت کنید که این معجون نباید بیشتر از ۲۰ دقیقه روی پوست بماند.

  ماسک سیب و خربزه:

  ۳.ماسک دیگری که میخواهیم برای شما معرفی کنیم ماسک سیب و خربزه است، خربزه پوستتان را سفت تر و صاف تر خواهد کرد.
  ۳قاچ خربزه و نصف سیب را مخلوط کنید و یک قاشق عسل به آن اضافه کنید .معجون را بمدت ۲۰ دقیقه روی صورتتان نگه دارید و بعد با آب سرد بشوئید.برای نتیجه ی بهتر میتوانید به این معجون مقداری جو پخته و اضافه کنید .

  برچسب ها : , ,
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر